Venüs ve Plüton Sekstil Açısı Duygusal Bağları Güçlendiriyor

AnasayfaAstroloji

Venüs ve Plüton Sekstil Açısı Duygusal Bağları Güçlendiriyor

Paylaş

4 Nisan 2024 burç yorumlarınız neler söylüyor? Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için iyi geçecek? 4 Nisan burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Kova burcu 4 Nisan burç yorumu ne söylüyor? Akrep burcunu 4 Nisan günü neler bekliyor? Aşk, kariyer, para… Bugün hangisine ulaşacaksınız? Burcunuzu okurken, yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Başak, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları gününüz nasıl geçecek?  İşte 4 Nisan 2024 burç yorumlarınız

Bugün Ay tüm gün Kova burcunda seyahat edecek. Bu etkiyle zihnimiz açık ve yenilikçi fikirlere daha yatkın olacak. Arkadaşlarımızla ve sosyal çevremizle iletişim kurmak için ideal bir gün. Venüs ve Plüton arasındaki sekstil açı, duygusal bağların güçlenmesine olanak tanır. İlişkilerimizde tutku hissedebilir ve partnerimizle daha derin bir anlayış geliştirebiliriz. Takıntılarımıza dikkat etmeliyiz ama libidomuz artıyor. Bu dönemde finansal fırsatlar da yakalayabiliriz.

Sevgili Koç

Bugün romantik ve gizemli bir enerjiyle hareket edebilirsiniz. Gizli ya da özel bir şey sizi cezbedebilir. Kişisel fedakarlıklar yapmaya daha açık olabilirsiniz. Bir durumu, özellikle de finansal ya da romantik bir durumu aşırı idealleştirme eğiliminiz olduğunu unutmayın.

Sevgili Boğa

Bugün bir ilişki meselesine yeni bir bakış açısıyla yaklaşabilirsiniz. Kalbinizi dinlemenin ve gerçekten ne istediğinizi anlamanın zamanı. Yine de bugünün enerjileri hiçbir şeyi zorlamamanızı gerektiriyor. Gün, bir şeylerin yolunda gitmesi için çabalamak yerine, yavaşlamak ve kendinizi yeniden dinlemek için en iyi şekilde kullanılır.

Sevgili İkizler

Bugün hayatınızdaki son olaylar üzerine düşünmenin ve uzun vadeli veya kariyer hedeflerini hayal etmenin zamanıdır. İş bağlantıları, daha fazla açıklık ve şefkatin ifade edilmesiyle iyi bir şekilde yürütülebilir. Başkalarını etkisi altında olmadan idealist bir şekilde ilerliyorsunuz.

Sevgili Yengeç

Bugün stresi azaltmanın ve detoks yapmanın yollarını bulmanıza yardımcı olabilir. Bugün başkalarını idealleştirme veya durumları romantikleştirme eğilimi olsa da, bağışlama, şefkat ve yeni bir anlayış için harika bir zaman. Rutininizin dışına çıkmak şu anda en çekici hale geliyor.

Sevgili Aslan

Bugün pratik bir konuya yaratıcı veya romantik bir vizyon getirebilirsiniz. Dünyanız genişleyebilir ve yeni yerler keşfedebilirsiniz. Bugün bir çeşit rutine mecbursanız, ondan kaçmayı düşlüyor olabilirsiniz. Ayrıca, başka bir kişinin bakış açısını anlamaya çalışırken biraz bulanıklık olması muhtemeldir.

Sevgili Başak

Bugün, elinizden gelenin en iyisini yapmanıza veya birinin cesaretlendirmesiyle bir hayalin peşinden gitmenize ilham verebilir. Duygusal veya yaratıcı düzeyde, özellikle başkaları aracılığıyla kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz. Bir partner veya ilişki hakkında pembe gözlükler takıyor olsanız da ayaklarınızı yere basarsanız biraz ilham alabilirsiniz.

Sevgili Terazi

Bugün ruhunuzu beslemek istiyorsunuz. Rutininizin sıkıcı yönlerinden pek memnun olmayabilirsiniz. Şimdi, hayatınızdaki ilişkilerinizi, insanlarınızı, durumlarınızı idealleştirmeye veya güzelleştirmeye eğilimlisiniz. Üretken işler için en iyi zaman olmasa da yaratıcı projeler veya fikirler için güçlü bir zamandır.

Sevgili Akrep

Bugün, duygularınızı yaratıcı bir şekilde ifade etmeniz için size ilham verebilir. Favori bir aktivite, stresten hoş bir şekilde uzaklaşmanızı ve güzel bir kaçış yapmanızı sağlayabilir. En iyi sonuçlar için her şeyi orantılı tutun. Sıradan bir günden çok fazla şey beklerseniz biraz hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Sevgili Yay

Bugün ev hayatınızda uyum, rahatlık ve anlayışla ilgili yeni fikirler üretmenin zamanı olabilir. Son zamanlardaki baskılardan kaçmak artık uygun görünüyor ya da özellikle evde veya ailenizle hayal gücünüzü harekete geçiren aktiviteleri seçebilirsiniz.

Sevgili Oğlak

Bugün hayal gücünüz devreye girdiğinde gelişiyorsunuz. Daha yaratıcı bir şekilde iletişim kurmanın yollarını bulmanın tam zamanı. Gelen bir haber veya bir konuşma ilham verici, bağışlayıcı veya rahatlatıcı olabilir. Bir fikrin sizi gerçekleri veya görevleri gözden kaçıracak kadar uzaklaştırmasına izin vermezseniz, günün tadını en iyi şekilde çıkarabilirsiniz.

Sevgili Kova

Bugün sizi daha yüksek bir şeyle bağlantı kurmaya teşvik ediyor. Değerlerinizi paylaşan birine yakın olma hissini arzulayabilirsiniz. Bu etki cömertliğinizi harekete geçirirken, şu anda tanımlanması oldukça zor olan kapasiteniz ve konfor seviyeniz dahilinde kalabilmek için bazı sınırlar çizmeniz gerekebilir!

Sevgili Balık

Bugün insanların size çekildiği bir gün. Nazikçe ikna edici olabilirsiniz ve bu sessiz güçle nasıl başa çıkacağınıza dikkat etmeniz gerekir! İlk izlenim bırakmak veya fark edilmek için iyi bir zaman. Şu anda başkalarına yardım etme isteği duyabilirsiniz ancak bir başkası için dönüşmenin uzun vadede faydalı olmayabileceğini unutmayın. Hayal gücünüzü harekete geçirmeyi ve ilhamınızı aramayı hedefleyin.