Fatsa Belediyesi’nden Evkaf Mahallesi’ne Sıcak Asfalt Çalışması

AnasayfaGündem

Fatsa Belediyesi’nden Evkaf Mahallesi’ne Sıcak Asfalt Çalışması

Fatsa Belediyesi, Evkaf Mahallesi'nde Canlı ve Turan Sokaklarda başlattığı sıcak asfalt serme ve sıkıştırma çalışmalarıyla şehri daha yaşanabilir bir hale getiriyor. Mahalle sakinleri, yapılan hizmetlerden dolayı Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar'a teşekkürlerini iletiyor.

Paylaş

Fatsa Belediyesi Evkaf Mahallesi Canlı ve Turan Sokakta sıcak asfalt serme sıkıştırma çalışmalarına başladı.

Fatsa Belediyesi

“SICAK ASFALT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR”

Şehrimiz genelinde yürüttüğümüz çalışmalara her geçen gün bir yenisini daha eklemeye devam edeceğiz diyen Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “Yeni bir dönem, yeni projeler, yeni hizmetlerle siz vatandaşlarımızın huzuru ve refahı için çalışmalarımıza durmadan devam edeceğiz. Şehrimizi daha yaşanabilir bir yer haline getirmek adına çalışmalarımız gece gündüz devam ediyor. Evkaf Mahallemizde altyapısını tamamladığımız Sokaklarda sıcak asfalt çalışmalarına başladık. Canlı ve Turan sokaklarımızda sıcak asfalt çalışması gerçekleştiriyoruz. Hemşerilerimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Fatsa Belediyesi

“BAŞKAN KİBAR’A TEŞEKKÜR YAĞMURU”

Mahallelerinde yürütülen altyapı ve asfalt çalışmalarından duydukları memnuniyeti dile getiren Evkaf Mahallesi sakinleri, “Fatsa Belediyemiz tarafından altyapısı tamamlanan sokaklara sıcak asfalt çalışmaları başladı. Yürütülen çalışmalardan çok memnunuz. Geriye dönüp baktığımızda mahallemizde gözle görülür ciddi farklar var. Fatsa Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Etem Kibar’a çok teşekkür ediyoruz” dedi.