Murat Bektaş: Bu Halkı Umursamamaktır

AnasayfaGündem

Murat Bektaş: Bu Halkı Umursamamaktır

Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Başkanı Av. Murat Bektaş bugün de Şenlikoğlu’nun bir başka projesi ile ilgili açıklamalarda bulundu. 

Paylaş
Geçtiğimiz gün Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun Yeni Vizyon Projeleri diye duyurduğu Hayvan Barınağı projesinin Amerika New Mexico’daki bir hayvan hastanesinden alıntı olduğunu açıklayan Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Başkanı Av. Murat Bektaş bugün de Şenlikoğlu’nun bir başka projesi ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Bektaş açıklamasında “Sayın Şenlikoğlu ikinci dönem projeleri arasında duyurduğu Kadın Akademisi (GİSMEK) projesini araştırdığımızda projenin Diyarbakır Kayapınar Belediyesi’nin 2021’de yaptığı kütüphane projesinin googledan indirilmiş görseli olduğunu görüyoruz.
Elbette bazı genel mahiyetteki projelerde stok görsel denilen temsili resimlerin kullanıldığını biliyoruz. Ancak dev afişlerle “Yeni Vizyon projelerimiz” sloganıyla övünerek duyurulan projelerin google’dan temin edilmesi, hiçbir teknik ekip kurulmadığını göstermektedir. Bu halkın aklıyla açıkça alay etmektir, özensizlik, ilgisizlik ve umursamazlıktır. Açıkça projelerinin arkasında durulmayacağının basit bir göstergesidir.” dedi.