Trabzon’da Behçecik Cezaevi Kültür, Sanat ve Spor Alanı Olacak

AnasayfaGündem

Trabzon’da Behçecik Cezaevi Kültür, Sanat ve Spor Alanı Olacak

Behçecik'teki cezaevinin merkezi alanda sıkışmasını fırsata çevireceklerini belirten Aydın, kültür, sanat ve spor alanlarının yer alacağı bir donanımın hayata geçirileceğini ifade etti.

Paylaş

AK Parti Ortahisar Belediye Başkan Adayı Ergin Aydın, Bahçecik Mahallesi’nde önemli bir projeyi hayata geçireceklerini belirtti. Aydın, “Şehrin gelişimi ile birlikte merkezi alanda sıkışan cezaevinin yerini yeniden Büyükşehir Belediyemizle birlikte projelendirileceğiz. Bu alan kültür, sanat ve spora hizmet edecek donatılarla şehre kazandırılacak” açıklamasında bulundu.

Behçecik Cezaevi

Behçecik Cezaevi

Vatandaşların hayat bulmasını istediği projeleri önemsediğini belirten Aydın, “Ortahisar ilçemizde halkımızın ve sivil toplum kuruluşlarımızın görüşlerine önem vereceğiz. Ortahisar’ın içinden yetişen, teknik eleman bir isim olarak ilçemize ve şehrimize katkı sunma amacındayız. Ortahisar Belediyemizde Ahmet Metin Genç Başkanımızın yaptığı başarılı hizmetlerin devamını sürdüreceğiz. Yerel seçimlerin ardından Büyükşehir Belediyemiz ile el ele vererek takdir görecek projeleri hayata geçireceğiz” ifadelerini kullandı.