THY yeni dijital uygulamasını tanıttı: TK Cüzdan

AnasayfaGündem

THY yeni dijital uygulamasını tanıttı: TK Cüzdan

Paylaş

Türk Hava Yolları (THY), Miles&Smiles üyeleri için tasarlanmış yeni bir dijital ürün olan “TK Cüzdan” uygulamasını tanıttı. Bu uygulama sayesinde üyeler, ödeme ve iade işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilecekler. Ayrıca, iade işlemlerinden elde edilen TK Paralar da THY’nin online platformlarında güvenli bir şekilde kullanılabilecek.

THY Basın Müşavirliği’nden yapılan açıklamaya göre, dünyanın en geniş uçuş ağına sahip havayolu şirketi olan THY, dijital hizmetlerine bir yenisini ekleyerek “TK Cüzdan” uygulamasını kullanıma sundu.

Miles&Smiles üyelerine özel olarak sunulan “TK Cüzdan” ile THY, ödeme ve iade işlemlerini daha hızlı bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlıyor. Ayrıca, mobil uygulama ve web sitesi üzerinden yapılan bilet ve ek hizmet iadelerinde, iade bedelinin üzerinde TK Para kazanma imkanı da sunuluyor.

Dört farklı para birimi seçeneği

THY’nin online platformları aracılığıyla sunulan “TK Cüzdan”, Türk lirası, avro, Amerikan doları ve İngiliz sterlini gibi dört farklı para birimi seçeneği ile kullanıcılarına hizmet veriyor. Böylece, iade işlemlerinden kazanılan TK Paralar, güvenli ve hızlı bir şekilde kullanılabiliyor.

THY Genel Müdür (Ticari) Yardımcısı Ahmet Olmuştur, yapılan açıklamada, şirketin dijitalleşme hedeflerine uygun olarak sürekli olarak kendilerini geliştirdiklerini ve yolcuların seyahatlerini kolaylaştıracak uygulamaları hayata geçirmek için çalıştıklarını belirtti. Olmuştur, “Hizmetlerimizi daha ulaşılabilir kılarak misafirlerimizin seyahat deneyimlerine konfor katacak yenilikler sunmaya devam ediyoruz. Türk Hava Yolları mobil uygulaması ve web sitesi üzerinden kullanılan dijital hizmetlerimize bir yenisini daha ekleyerek ‘TK Cüzdan’ı dijital ödeme yöntemlerimiz arasına aldık” dedi.