SolarEX İstanbul Fuarı Güneş Enerjisi Sektörünü Bir Araya Getirecek

AnasayfaGündem

SolarEX İstanbul Fuarı Güneş Enerjisi Sektörünü Bir Araya Getirecek

Türkiye'nin tek uluslararası Güneş Enerjisi Fuarı SolarEX İstanbul, 16. kez kapılarını açarak sektör profesyonellerini İstanbul Fuar Merkezi'nde ağırlıyor. Dünyanın en büyük üçüncü güneş enerjisi fuarı olarak bilinen etkinlik, 500'ü aşkın global markayı ve son teknoloji ürünlerini sergileyerek, sektörün geleceğine yön veriyor.

Paylaş

Türkiye’nin tek uluslararası güneş enerjisi fuarı SolarEX İstanbul, 16. yılında da güneş enerjisi sektörünün önde gelen isimlerini bir araya getirdi. 4-6 Nisan tarihleri arasında düzenlenen etkinlik, İstanbul Fuar Merkezi’nde sektör profesyonellerine kapılarını açtı. Voli Fuar organizasyonu ile gerçekleşen SolarEX İstanbul, yeni eklenen hallerle birlikte 65 bin metrekare alanda, %35’i global olmak üzere 500’den fazla markayı ağırlıyor.

Sektörün önde gelen isimleri, dernek başkanları ve çevre dostu çözümlerin konuşulduğu konferanslarla zenginleşen fuar, Türkiye’nin güneş enerjisi potansiyelini dünyaya tanıtmayı ve sektöre yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor. Enerji depolama çözümlerinin de dahil edilmesiyle güneş enerjisi sektörünün tüm ihtiyaçlarına yanıt veren SolarEX İstanbul, sürdürülebilir enerjinin geleceği için global yatırımlara zemin hazırlıyor.

SolarEX İstanbul

Sektörün geleceğine ışık tutan konferanslarla desteklenen etkinlik, aynı zamanda online platformlar üzerinden dünyanın dört bir yanındaki sektör profesyonellerine ulaşıyor. Güneş enerjisi ve yenilenebilir enerji kaynaklarına olan ilginin arttığı bu dönemde, SolarEX İstanbul, hem yerel hem de uluslararası alanda sektörün gelişimine katkıda bulunuyor.