Selçuk Kılıç, TSYD Trabzon Şubesi Başkanlığına Üçüncü Kez Seçildi

AnasayfaSpor

Selçuk Kılıç, TSYD Trabzon Şubesi Başkanlığına Üçüncü Kez Seçildi

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Trabzon Şubesi'nin genel kurulunda Selçuk Kılıç, üçüncü kez başkanlığa seçildi.

Paylaş

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Trabzon Şubesi’nin genel kurulunda Anadolu Ajansı (AA) Kıdemli Muhabiri Selçuk Kılıç, üçüncü kez başkanlığa seçildi.

TSYD Trabzon Şubesi lokalinde yapılan olağan genel kurulda divan başkanlığını Ergun Ata üstlenirken, divan üyeliklerini Halil Ayyıldız ve Osman Şişko yaptı.

Seçimde mevcut başkan Kılıç ile Gökmen Şahin başkanlığındaki iki liste yarıştı ve 111 üyeden 106’sı oy kullandı.

Oyların 62’sini alan Kılıç üçüncü kez başkan seçilirken, Gökmen Şahin ise 44 oyda kaldı.

Selçuk Kılıç, yaptığı konuşmada üçüncü kez kendisini ve yönetim kurulu üyelerini göreve layık gören üyelere teşekkür ederek, “İlk dönemimiz çıraklık, ikinci dönemimiz kalfalık dönemiydi. Şimdi ustalık dönemimiz başlıyor. Bize oy veren veya vermeyen herkesin katılımı ile TSYD Trabzon Şubesini Trabzon ve ülke basınında daha da etkin hale getireceğiz. Bugüne kadar yaptığımız sayısız projelerin yanı sıra bundan sonra da çok önemli projeler ile yolumuza emin adımlarla devam edeceğiz. Yeniden başladığımız görevimiz için ben ve ekip arkadaşlarım çok heyecanlıyız” dedi.

Kılıç’ın başkanlığındaki yeni yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu: Yahya Karabina, Barış Yurduseven, Yunus Emre Sel, Nurgül Günaydın, Özer Çalık ve İsmail Düzgün.