CHP Giresun Adayı Fuat Köse: Giresun’un Yüzünü Güldürmeye Geliyoruz

AnasayfaGündem

CHP Giresun Adayı Fuat Köse: Giresun’un Yüzünü Güldürmeye Geliyoruz

CHP'nin Giresun Belediye Başkan Adayı Fuat Köse, yerel seçimler öncesi yaptığı açıklamada, Giresun'a sevgi, güven ve umut getireceklerini belirtti. Köse, şehrin sorunlarını çözmek ve Giresun'u her alanda ileriye taşımak için iddialı vaatlerde bulunarak, 31 Mart'ta başlayacak yeni dönemin şehri yeniden yücelteceğinin sözünü verdi.

Paylaş

Cumhuriyet Halk Partisi Giresun Belediye Başkan Adayı Fuat Köse, Pazar günü yapılacak olan yerel seçimler öncesi iddialı konuştu.

Köse; ‘’Yan yana dertleştiğimiz, dertlerine ortak olduğumuz, 5 yıldır yüzü gülmeyen Giresunlunun yüzünü güldürmeye, şehrimize sevgi ve güveni tekrardan getirmek için geliyoruz. Barış ve kardeşlik için geliyoruz. Gençlerimize umut olmak için geliyoruz. Şehrimizi hak ettiği noktaya taşımak için geliyoruz. Dünyanın en kaliteli fındığının değerini bulması için geliyoruz.

Şehrimizin trafik ve otopark sorununu çözmek için geliyoruz. Kültür ve sanat faaliyetlerinde yeniden zirveye çıkmak için geliyoruz. Eğitim, öğretim alanında Türkiye’de yarışmacı bir şehir olmak için geliyoruz. Şehrimizin adını spor faaliyetlerinde tüm dünyaya duyurmak için geliyoruz.

Giresun Belediyesi emekçisinin yüzünü güldürmek için geliyoruz. Hayal satan değil, gerçek projelerle yatırımı hak eden bir Giresun için geliyoruz. Şehrimizi 5 yıldır biriken dağ gibi sorunlardan kurtarmak için geliyoruz. Rant için değil, halk için geliyoruz. Giresun’u sosyal belediyecilikle yeniden buluşturmak için geliyoruz. Derdi olanla dertlenmek, mutlu olanla birlikte gülmek için geliyoruz.

Yaşlı ve engellilerimize nefes olmak için geliyoruz. Maddi kriz altında ezilen emeklinin yanında olmak için geliyoruz. Şehrimizde misafirimiz olan öğrenci kardeşlerimizi kendi evlerinde hissettirmek için geliyoruz. Yüzü gülmeyen çocukların yeniden yüzünün gülmesi için geliyoruz’’ dedi. Köse, 31 Mart’ta yepyeni bir dönemin başlayacağını ve birlik beraberlik içerisinde Giresun’a en güzel hizmetleri yapacaklarının altını çizdi.