29 Ocak – 4 Şubat haftalık burç yorumları: Aşk ve şans dolu hafta!

AnasayfaAstroloji

29 Ocak – 4 Şubat haftalık burç yorumları: Aşk ve şans dolu hafta!

Paylaş

29 Ocak – 4 Şubat 2024 haftalık burç yorumlarınız neler söylüyor? Bu hafta hangi burcu neler bekliyor? Bu hafta hangi burçlar için hafta iyi geçecek? 29 Ocak – 4 Şubat haftalık burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Terazi burcu 29 Ocak – 4 Şubat 2024 haftası burç yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu bu hafta neler bekliyor? Burcunuzu okurken, yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Başak, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları haftanız nasıl geçecek?  İşte 29 Ocak – 4 Şubat 2024 haftası 2024 burç yorumlarınız…

Bu hafta, hayatımızda sevgi, ilgi ve değerli olduğumuzu hissetme ihtiyacımız oldukça yüksek. Aşk konularında şanslı günlerden geçiyoruz ve hoşlandığımız kişiye açılmak için mükemmel bir zaman dilimindeyiz. Aynı zamanda kendimizi yaratıcı bir şekilde ifade ederken, iletişimde yumuşak, empatik ve sevecen bir tavır sergileyeceğiz.

Bu hafta gökyüzünde heyecanlandırıcı gelişmeler yaşanıyor. Hayatımızın farklı alanlarında harika fırsatlar ve şanslar elde ederken, aynı zamanda hızlı, aktif ve dinamik adımlar atacağız. Venüs ve Jüpiter arasında meydana gelen olumlu etkileşimler, özellikle ekonomik anlamda olumlu gelişmelere işaret ediyor. Aşk fırsatları da bu dönemde karşımıza çıkabilir.

29 Ocak Pazartesi

Bugün Ay, Başak burcunda seyahat edecek ve Venüs ile Satürn arasında olumlu bir açı meydana gelecek (etki süresi 2 gün). Bu dönemde sevgi, ilgi ve değerli hissetme ihtiyacımız oldukça yüksek olacak. Geçici ilişkilerden ziyade, ciddi ilişkiler kurma eğiliminde olabiliriz. Yeni ilişkilere başlarken disiplinli ve sorumluluk sahibi olmak önem taşıyacak. Ayrıca, partnerle olası sorunları pratik çözümlerle aşma fırsatına sahip olabiliriz. Finansal konuları incelemek ve tasarruf planları yapmak da bu dönemde önerilen adımlar arasında yer alıyor.

 

Koç ve Yükselen Koç

Bu hafta Koç burcu için işle ilgili önemli dönemlerden biri olacak gibi görünüyor. Yeni projelerin kapılarını aralayacak, riskleri göze alarak cesur adımlar atma fırsatına sahip olacaksınız. İş ve parasal konularda sizi köşeye sıkıştıran ne varsa, bu hafta içinde bu sorunlardan kurtulma şansını yakalayabilirsiniz. Ayrıca, evlilik teklif etmek, evlenmek, sözlenmek veya nişanlanmak gibi adımlar için de oldukça uygun bir hafta.

Boğa ve Yükselen Boğa

Boğa burcu için bu hafta, cesaret, motivasyon ve özgürleşme zamanı gibi görünüyor. İş dünyasında veya kariyerinizde mutluluk verici gelişmeler yaşanabilir. Ticaret veya yurtdışı işlerle ilgili olarak olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Ancak, dikkatli olmanız gereken bir dönemde olacaksınız, çünkü kazalara veya sakarlıklara karşı biraz daha dikkatli olmalısınız. Fiziksel enerjiniz artacak ve libidonuz yükselecektir.

İkizler ve Yükselen İkizler

Maddi ve yurtdışı konularıyla ilgili olarak bu hafta cesur adımlar atmaya hazır olun. Riskli girişimlerde bulunma şansına sahip olabilirsiniz. Ancak, bu riskleri alırken dikkatli olmalısınız, çünkü görünmez kazalara karşı uyanık olmanız gerekebilir. Aynı zamanda, evde değişiklikler yapma isteği içinde olabilirsiniz. Venüs-Jüpiter etkileşimi, özellikle maddi alanda kazançlarınızın artacağına işaret ediyor.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bu hafta, sizi yoran veya üzerinizde baskı hissettiğiniz ilişkileri hayatınızdan çıkarma olasılığı bulunuyor. Venüs-Jüpiter etkileşimi, özel ilişkilerinizde ve ortaklıklarınızda sorunları sakin bir şekilde ele almanız gerektiğini gösteriyor. Arkadaşlarınız aracılığıyla ilişkilerinizde yeni bir başlangıç yapabilirsiniz veya birisi size ilgi gösterebilir. Eğer ilişkinizde sorunlar varsa, bu sorunları düzeltmek için güzel fırsatlar elde edebilirsiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan

İş ortamında riskler almaya ve başarıya ulaşmaya hazır olun. İş değişikliği veya işle ilgili sizi sıkan koşullardan kurtulma fırsatı bulabilirsiniz. Eğer kendi işinizin sahibiyseniz, bu hafta gelirlerinizi artırabilecek yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Aynı zamanda, hayatınızda kimse yoksa iş yoluyla tanışabileceğiniz biriyle özel bir ilişkiye başlama olasılığınız yüksektir.

Başak ve Yükselen Başak

Bu hafta, hem aşk hayatınızla ve çocuklarınızla ilgili hem de maddi konularda sizi sevindirecek gelişmelere hazır olun. Venüs-Jüpiter etkileşimi, aşk konularında şanslı bir hafta geçireceğinizi işaret ediyor. Ayrıca, yurtdışı işleri, hukuk, ticaret, sahne sanatları ve yaratıcılık gibi alanlarda çalışıyorsanız gelirlerinizi artırabilecek koşullarla karşılaşabilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Terazi

Maddi konular ve gayrimenkul işleriyle ilgili riskleri göze alabileceğiniz bir hafta. Ev alım-satımı veya toprak-arsa gibi işlerle ilgilenmek için uygun bir zaman. Paranızı artırabilecek girişimlerde de bulunabilirsiniz. Ayrıca, evde keyifli zamanlar geçirmek için bol vaktiniz olacak. Sanatsal eğitimlere başlama fırsatınız da bu hafta oldukça elverişli.

Akrep ve Yükselen Akrep

Bu hafta beklenmedik işbirlikleri ve iş teklifleri gündeme gelebilir. İlişkiler ve ortaklıklarla ilgili cesurca adımlar atarak sizi rahatsız eden koşullardan kurtulma şansınız olabilir. Eğer yalnızsınız, aşk kapınızı çalabilir veya eski ilişkilere yeniden bir şans verme düşüncesi gelişebilir. Ortak işiniz varsa, iş hacminizin büyüme potansiyeli olabilir.

Yay ve Yükselen Yay

Bu hafta size kazanç getirebilecek iş teklifleri veya iş hayatınızla ilgili beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Venüs-Jüpiter etkisi, maddi anlamda kazanç sağlayabileceğiniz bir döneme işaret ediyor. Hoşlandığınız kişiye açılmak veya yatırım yapmak için uygun bir haftadasınız. Ayrıca, farklı kültürlerden biriyle flört edebilir veya kalbinizi hoplatacak biriyle tanışabilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Özel hayatınızda sizi mutlu edecek gelişmelere hazır olun. Yurtdışı işleri ve eğitimle ilgili konulardaki girişimleriniz için destek bulabilirsiniz. Venüs-Jüpiter etkisi, yalnızsanız yeni bir ilişkiye kapı aralayabilir. Maddi açıdan da bu hafta sizler için olumlu bir dönem olabilir. Sosyalleşmek ve keyifli vakit geçirmek için de uygun günler içerisindesiniz.

Kova ve Yükselen Kova

Bu hafta taşınmak, ev almak veya satmak, evde tamirat veya tadilat işlerine girişmek için oldukça uygun bir dönem. Venüs-Jüpiter etkisiyle evinizin dekorasyonunu yenileyebilirsiniz. Ayrıca, evde huzur bulmak ve içsel dengeyi aramak için bu hafta kendinize zaman ayırabilirsiniz. Partnerinizle birlikte seyahate çıkma veya güzellik denemeleri yapma düşüncesi de bu dönemde gündeme gelebilir.

Balık ve Yükselen Balık

Bu hafta, yakın çevrenizle ilgili planlarınızı harekete geçirme zamanı. Eğitim, yayıncılık, satış veya reklam gibi konularda başarılar elde edebilirsiniz. Ayrıca, arkadaşlarınızla bir seyahat organize etmek veya para kazanabileceğiniz yeni fikirler geliştirmek için fırsatlar bulabilirsiniz. Arkadaş çevrenizden biri size ilgi gösterebilir veya size yakın biriyle ilişki başlatma olasılığı bulunabilir.